Din order- & leveranskalender

Kontaktpersoner på sortiment och inköp

Övergripande

Niclas God – Inköpsdirektör
Telefon 08-672 84 64
E-post niclas.god@martinservera.se

Mathias Brinck – Senior affärschef EMV/import
Telefon 08-672 84 66
E-post mathias.brinck@martinservera.se

Affärsområde färskvaror

Joakim Sköld Östling – Affärsområdeschef
Telefon 08-672 84 60
E-post Joakim.SkoldOstling@martinservera.se

Anna Broström – Inköpskoordinator
Ost, mejeri, fisk och skaldjur
Telefon 08-722 25 61
E-post anna.brostrom@martinservera.se

Petra Snabb – Inköpskoordinator
Kött, chark och fågel
Telefon 08-722 28 18
E-post petra.snabb@martinservera.se

Jim Wadhagen – Sortiment- och inköpschef
Chark
E-post jim.wadhagen@martinservera.se

Björn Nilsson – Sortiment- och inköpschef
Kött
E-post bjorn.nilsson@martinservera.se

Markus Pettersson – Sortiment- och inköpschef
Fisk och skaldjur

E-post: markus.pettersson@martinservera.se

Caroline Westerholm – Sortiment- och inköpschef
Ost och mejeri

E-post caroline.westerholm@martinservera.se

Per Idlund – Sortiment- och inköpschef
Regionala produkter och fågel

E-post per.idlund@martinservera.se

Affärsområde frukt och grönt

Nicklas Schöön – Affärsområdeschef
Telefon 035-18 30 67
E-post nicklas.schoon@martinservera.se

Roger Persson – Affärssupport
Telefon 035-18 31 11
E-post roger.persson@martinservera.se

Affärsområde kolonial och djupfryst

Pia Hedström Affärsområdeschef
Telefon 08-672 86 01
E-post pia.hedstrom@martinservera.se

Ola Eklöf – Inköpskoordinator
Telefon 08-672 86 06
E-post ola.eklof@martinservera.se

Felicia Blomström – Inköpskoordinator
Telefon
08-672 84 71
E-post felicia.blomstrom@martinservera.se

Meghan Hill – Sortiment- och inköpschef
Pasta, nudlar, färdigmat, choklad, godis, glass, glasstillbehör och vegetariskt.
E-post meghan.hill@martinservera.se

Niklas Starå Sortiment- och inköpschef
Grönsaker, frukt, pytt, potatisprodukter, sylt/marmelad, buljong/fond, måltidsdryck, saft, utländska kök, ris, frukt, bär, svamp, kräm, oliver och olivolja.
E-post niklas.stara@martinservera.se

Mikael Ekström – Sortiment- och inköpschef
Kaffe, te, matmjöl, kaffebröd, kakor, gryn/flingor och mixer.

E-post mikael.ekstrom@martinservera.se

Karolina Äletoft – Sortiment- och inköpschef
Olja, ägg, barnmat, snacks, majonnäs, smaksättning, ketchup, senap, soja, ättika, vinäger, sötning, dressingar, sallader, nötter, mandelmassa och marsipan.

E-post karolina.aletoft@martinservera.se

Affärsområde restaurangutrustning ocn non food

Magnus Åberg – Affärsområdeschef
Telefon 08-672 84 03
E-post magnus.aberg@martinservera.se

Sebastian Olsson – Inköpskoordinator
Telefon 08-672 84 28
E-post sebastian.olsson@martinservera.se

Andrea Rönnblom – Inköpskoordinator
Telefon 08-722 27 04
E-post andrea.ronnblom@martinservera.se

Annika Ånäs – Inköpskoordinator
Telefon 08-722 25 24
E-post annika.anas@martinservera.se

Jennie Stensson – Inköpschef EMV/import
E-post Jennie.Stensson@martinservera.se

Louise Engström – Inköpschef EMV/import
E-post Louise.Engstrom@martinservera.se

Anneli Zalavary – Sortiment- och inköpschef
Elektriskt, vagnar och inredning

E-post anneli.zalavary@martinservera.se

Jens Draböl – Sortiment- och inköpschef
Utensilier
E-post jens.drabol@martinservera.se

Karin Montell – Sortiment- och inköpschef
Non food
E-post karin.montell@martinservera.se

Affärsområde vin, sprit och öl

Johan Adlén – Affärsområdeschef
Telefon 08-672 84 36
E-post johan.adlen@martinservera.se

Ann-Kristin Lundahl – Inköpskoordinator
Telefon 08-672 86 22
E-post anki.lundahl@martinservera.se

Robert Margolis – Sortiment- och inköpschef
Vin, sprit, öl, juice, läsk, cider, vatten, energidryck, stilldrink
E-post robert.margolis@martinservera.se

Läs mer

Vänta kvar, din sida laddas.

Loader